Wasza sylwestrowa kreacja czeka już tylko na to, by cieszyć się nią w ten wyjątkowy wieczór, ale wciąż nie macie pomysłu na odpowiedni makijaż?
Bez paniki 😉 – mamy dla Was pięć różnych propozycji, wśród których każda z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Propozycja 1 – Makijaż „Retro Glamour”

Zaczynamy od inspiracji latami 20. ubiegłego wieku. Retro Glamour to makijażowe wyzwanie dla fanek niestandardowego looku. Silnie zarysowane brwi, nasycone kolorem wina usta i intensywnie podmalowane oczy to charakterystyczne elementy tego makijażu, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom epoki retro.

Sylwestrowy Retro Glamour - oko

Sylwestrowy Retro Glamour - twarz

Zobacz jak wykonać makijaż „Retro Glamour” krok po kroku

Propozycja 2 – Makijaż „Smoky Eyes”

Smoky Eyes to klasyka makijażu, dla której nie ma granic. Ten uniwersalny wieczorowy make-up będzie odpowiedni zarówno na oficjalny bal wieczorowy, jak i na domówkę ze znajomymi. Na jego korzyść przemawia łatwość wykonania. Tę propozycję polecamy szczególnie do klasycznych kreacji.

Sylwestrowy Smoky Eyes - oko

Sylwestrowy Smoky Eyes - twarz

Zobacz jak wykonać makijaż „Smoky Eyes” krok po kroku

Propozycja 3 – Makijaż „Wieczorowo-artystyczny”

Niniejszy, wieczorowo-artystyczny makijaż, będzie odpowiedni zwłaszcza na oficjalne imprezy. Ta szczególnie szykowna propozycja opiera się na kontrastowym połączeniu barw cieni do powiek i minimalnym podkreśleniu policzków oraz ust. Przekonaj się jak makijaż wieczorowy, który zachowuje dyskretną elegancję może być jednocześnie efektowny i odważny.

Sylwestrowy Wieczorowy - oko

Sylwestrowy Wieczorowy - twarz

Zobacz jak wykonać makijaż „Wieczorowo-artystyczny” krok po kroku

Propozycja 4 – Makijaż „Pin-up Girl”

Drugą propozycją, którą zachęcamy do spojrzenia w przeszłość, jest „Mineralna Pin-up Girl”. Ta modna aktualnie stylizacja nawiązuje do lat 50-tych i 60-tych. Jej główne elementy to nasycone odcieniami czerwieni i różu usta oraz silnie podkreślone spojrzenie. Zachęcamy, by całość dla lepszego efektu dopełnić odpowiednią fryzurą.

Sylwestrowy Pin-up Girl - oko

Sylwestrowy Pin-up Girl - twarz

Zobacz jak wykonać makijaż „Pin-up Girl” krok po kroku

Propozycja 5 – Makijaż „Zachód słońca nad morzem”

Oko mieniące się barwami morskiej wody jest głównym akcentem naszej propozycji, nazwanej „Zachód słońca nad morzem”. Nie musisz spędzać Sylwestra nad brzegiem morza, by poczuć powiew morskiej bryzy. Wystarczy, gdy podążysz za wskazówkami znajdującymi się poniżej. 🙂

Sylwestrowy Zachód słońca nad morzem - oko

Sylwestrowy Zachód słońca nad morzem - twarz

Zobacz jak wykonać makijaż „Zachód słońca nad morzem” krok po kroku

5 pomysłów na makijaż sylwestrowy
5 (100%) 5 ilość głosów