Stosując się do naszych porad, namalowanie perfekcyjnej kreski nad linią rzęs nie będzie już stanowiło najmniejszego problemu.
kredki do oczu Lily Lolo
Po pierwsze pamiętaj, że istnieje ustalona kolejność w jakiej nakładamy kosmetyki do makijażu oczu. Kredki do oczu należy użyć po nałożeniu cieni do powiek, a przed aplikacją tuszu do rzęs.

Zacznij od zatemperowania swojej kredki, dzięki temu łatwiej będzie Ci namalować idealną, cienką linię. (Jeśli masz zamiar rozetrzeć kreskę przy użyciu końcówki Smudge Brush pędzelka Eye Detail, kredka nie musi być zatemperowana.)

Zawsze używaj miękkich kredek, takich jak kredki do oczu Lily Lolo. Twardy ołówek może uszkodzić delikatną skórę powiek. Co więcej, wykonywanie nim makijażu jest trudniejsze i zajmuje więcej czasu.

Malowanie linii zacznij od wewnętrznego kącika oka, a następnie pociągnij kredkę ku zewnętrznemu kącikowi. Aby nadać swojemu spojrzeniu więcej wyrazu, pogrub delikatnie kreskę przy zewnętrznej części oka i przedłuż ją nieco za linię rzęs. Pamiętaj jednak, by nie wyjechać za daleko.

Przydatne linki:
Recenzje kredek do oczu Lily Lolo na wizaz.pl
Sklep z kredkami do oczu Lily Lolo

Jak namalować perfekcyjną kreskę przy pomocy kredki do oczu Lily Lolo?
5 (100%) 2 ilość głosów