Gdy lato daje o sobie coraz mocniej znać, kosmetykiem, bez którego trudno się obejść jest bez wątpienia bronzer. Drobno zmielone bronzery mineralne Lily Lolo oprócz tego, że dodają cerze delikatnego, zdrowego blasku, są bardzo łatwe w aplikacji, a ich naturalna formuła sprawia, że są łagodne dla skóry.

Mineralna opalenizna

Jak aplikować mineralny bronzer?

Podobnie jak podkłady mineralne, także bronzery Lily Lolo najlepiej jest aplikować cienkimi warstwami, by w ten sposób stopniować ich intensywność. Aby podkreślić swoją opaleniznę bronzer nakładaj na miejsca, które najszybciej się opalają, tj. kości policzkowe, nos, podbródek oraz czoło. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które wolą unikać słońca, lecz chcą jednocześnie cieszyć się opaloną skórą w wakacje.

Co robić gdy podkład robi się za jasny?

Jeśli w wakacje Twój podkład mineralny Lily Lolo robi się za jasny, możesz wymieszać go z odrobiną bronzera. Dzięki temu będzie on nieco ciemniejszy, co sprawi, że tym samym będzie lepiej stapiał się z opaloną skórą.

Bronzery mineralne Lily Lolo

W ofercie Lily Lolo znajdują się 3 bronzery. Waikiki i Bondi Bronze, dające połyskujące wykończenie, doskonale nadają się do podkreślania kości policzkowych. Dzięki matowemu bronzerowi South Beach uzyskasz bardziej naturalny efekt opalenizny, jakbyś właśnie wróciła prosto z plaży.

Niezależnie od tego jakie wybierzesz wykończenie, bronzery mineralne Lily Lolo z pewnością dodadzą twojemu wakacyjnemu looko’wi blasku i świeżości.. 😉

Mineralna opalenizna
5 (100%) 6 ilość głosów